-17%





23 999 ₴
19 999 ₴
Продумана система фільтрації
3-ступінчаста система фільтрації: фільтр циклонного типу, вхідний фільтр та гігієнічний HEPA-фільтр. Гігієнічний HEPA фільтр (EN 1822:1998) для випуску особливо чистого повітря. Легке спустошення контейнера.
Активна насадка для підлоги
Оптимальний збір сміття завдяки моторизованій роликовій щітці. Висока маневреність та можливість очищення підлоги під меблями. Гарантує ретельне очищення поверхонь.
2-ступінчасте регулювання потужності
Достатній час роботи для прибирання у великій квартирі. Можливість увімкнення режиму Boost.
Настінний тримач із можливістю заряду
Настінний тримач дозволяє швидко та легко помістити апарат на зберігання. Зручне увімкнення заряду шляхом простого підвішування апарата.
Інтуїтивно зрозумілі повідомлення та індикація заряду
Видача повідомлень про режими роботи та несправності за допомогою світлодіодного індикатора. Наочний індикатор стану заряду.
Простота в управлінні
Силу всмоктування можна легко і швидко змінити залежно від операції. Можливість увімкнення режиму Boost. Функція Caps Lock для полегшення роботи.
Основні
| Тип | акумуляторний |
| Тип прибирання | сухе |
| Автономна робота | 50 хв / режим Boost 11 хв |
| Регулятор потужності | На ручці |
| Фільтри | HEPA 12 |
Система фільтрації
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Обсяг пилозбірника | 0.8 л |
| Труба всмоктування | металева |
Насадки і адаптери
| Насадки | щілинна |
| для м'яких меблів /та щіткова насадка для меблів («2 в 1») | |
| насадка для підлоги |
Особливості
| Регулювання потужності | 2-ступінчасте |
| Додатково | LED підсвічування |
| м'яка накладка на рукоятці | |
| система 3-ступінчастої фільтрації | |
| Функція Caps Lock | |
| індикатор стану заряду | |
| Комплектація | інструкція |
| насадки | |
| пилосос | |
| гарантійний талон | |
| вхідний повітряний фільтр: 1 шт | |
| великий настінний тримач із функцією заряду |
Фізичні
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Живлення | акумулятор /25,2 В |
| Тип батареї | Li-lon |
| Потужність акумулятора | 2.5 мАг |
| Час заряду акумулятора | 235 хв |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 113 х 26,6 х 23,5 см |
| Колір | білий |
| Вага | 2.55 кг (без приладдя) |
Габарити брутто
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Вага | 5.20 кг |
| Об'єм | 0.0357 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Вертикальный+портативный |
| Тип уборки | Сухая |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип выходного фильтра | HEPA (фильтр тонкой очистки) |
| Объем пылесборника | 0.8 л |
| Тип трубы всасывания | Цельная |
| Положение регулятора мощности всасывания | рукоятка |
| Количество щеток в комплекте | 3 |
| Фильтр тонкой очистки | Да |
| Напряжение аккумулятора | 25.2 В |
| Время работы от аккумулятора | 50 мин |
| Время заряда аккумулятора | 4 час |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |