




Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴

Величезний LG QNED забезпечує відображення максимально живих чітких кольорів. Телевізор оснащений новим чіпсетом та зонами затемнення, що допомагає всім пікселям залишатися чіткими.




Цей інтелектуальний процесор автоматично оптимізує яскравість та звук для максимального занурення у події на екрані.

Аудіосистема самостійно аналізує простір кімнати і створює купол звуку навколо вас, з ідеальними басами та верхніми нотами.

Для функції керування яскравістю неважливо день чи ніч навколо — вона в будь-якому випадку збалансує зображення до ясного та чіткого.
Завдяки 9.1.2 віртуальній системі об’ємного звуку ви можете насолоджуватися потужним звуковим ефектом.
Саме штучний інтелект з процесором дарують вам потужний динамічний підсилювач звуку.
Спеціальне адаптивне керування допомагає збалансувати аудіо до жанру того, що ви дивитеся. Як результат — краще заглиблення в сюжет.



З функціями Мій профіль, ШІ Консьєрж та Швидкі карти, перегляд будь-якого контенту стане максимально персоналізованим і зручним.

Залишайтесь в курсі всіх зручних функцій завдяки чотирьом оновленням ОС webOS протягом 5 років.

Переглядайте улюблені програми та фільми на великому екрані і на 100% занурюйтеся в те, що там відбувається. Плюс до цього — максимальна чіткість та масштабування.

Цей телевізор оснащений технологією Розширеного локального затемнення. Завдяки керуванню зонами затемнення по всьому екрану ви будете бачити всі дрібні деталі та зможете насолодитися реалістичним зображенням.

Величезна кількість кольорів та їх насиченість зробить перегляд будь-якого контенту неймовірно приємним.

Ця серія телевізорів виконана у надтонкому дизайні, тож вона ідеально впишеться у ваш простір, яким би він не був.

З WOW Interface керувати звуковою панеллю дуже легко. Там ви знайдете режими, профілі та зручні функції, навіть під час перегляду.

Тепер ваші вечори з фільмами будуть набагато яскравішими. FILMMAKER Mode збереже і відобразить вам фільм саме так, як цього хотів режисер. В цьому режимі відбувається оптимізація якості зображення та не допускаються викривлення.

Тепер можна насолоджуватися кіно на 100% не виходячи з дому. HDR10 Pro гарантує виключно точні кольори та високу контрастність для захопливого перегляду.

ALLM в цьому телевізорі забезпечує плавність ігри HGiG на високих швидкостях, а eARC — неймовірне звучання.

Користуйтеся режимом Game Optimizer, який оптимізує налаштування для різних жанрів ігор, а також меню Game Dashboard.

Всі всесвіти ігор у вас під рукою завдяки бібліотеці хмарних ігор. Легко та швидко запускайтеся, не витрачаючи час на завантаження чи оновлення.

Телевізори LG запаковуються в легкі упаковки, які безпечно розкладаються.

| Тип | QNED |
Дисплей |
|
|---|---|
| Діагональ, дюйм | 75 |
| Роздільна здатність | UHD (4K) |
| Вигнутий екран | Немає |
| Частота оновлення, Гц | 60 |
| Підтримка HDR | Є |
Оснащення |
|
|---|---|
| Процесор | α5 AI 4K Gen7 |
| Камера | Немає |
| Картрідер | Немає |
Smart TV |
|
|---|---|
| Smart TV | Smart |
| Операційна система | webOS 24 |
| Браузер | Є |
ТВ-тюнер |
|
|---|---|
| Тип тюнера | Аналоговий + Цифровий |
| Цифровий тюнер | DVB-T; DVB-Т2; DVB-S; DVB-S2; DVB-С |
Керування |
|
|---|---|
| Функції управління | Керування голосом; Керування зі смартфонів |
3D |
|
|---|---|
| Підтримка 3D | Немає |
Звук |
|
|---|---|
| Кількість каналів | 2.0 |
| Вихідна потужність, Вт | 20 |
Можливості підключення |
|
|---|---|
| HDMI | 3; 4 |
| USB | 2 |
| RJ-45 (LAN) | Є |
| CI слот | Є |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Бездротове підключення | Wi-Fi; Bluetooth |
Енергоспоживання |
|
|---|---|
| У режимі очікування, Вт | 0.5 |
Фізичні параметри |
|
|---|---|
| Кріплення VESA | 400 x 300 мм |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1677 x 1032 x 359 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1677 x 965 x 30.9 |
| Вага з підставкою, кг | 34 |
| Вага без підставки, кг | 33 |
| Основний колір | Чорний |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Страна производитель | Польша |
| Тип телевизора | Qled |
| Диагональ экрана | 75 дюйм |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 2160p |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | Edge LED |
| Изогнутый экран | Нет |
| Потребляемая мощность | 298 Вт |
| Крепление на стену | Да |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Изображение | |
| Тип матрицы | Nano IPS |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Стереозвучание | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Так |