-17%


35 068 ₴
29 223 ₴
| Тип пристрою | Кондиціонери інверторні |
| Тип компресора | інверторний |
| Потужність | 12000 BTU |
| Розмір приміщення | 35 кв.м |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Дистанційне керування | ![]() |
Режим роботи
| Охолодження | ![]() |
| Обігрів | ![]() |
Рівень звукового тиску
| Внутрішній блок | 39 дБ max |
Фізичні
| Потужність при охолодженні | 3.5 кВт |
| Потужність при обігріві | 3.8 кВт |
| Діап. робочих температур | -15°С - +50°С /охолодження |
| -21°C - +24°C /обігрів | |
| Мін. рівень шум | 21 дБ |
| Клас енергоефективності (SEER) | A++ |
| Клас енергоефективності (SCOP) | А++ |
| Вага (нетто/брутто) внутрішнього блоку | 8.7 кг |
| Вага (нетто/брутто) зовнішнього блоку | 26.4 кг |
| Колір внутр. блоку | Білий |
| Колір зовн. блоку | Білий |
Габарити внутрішнього блоку
| Ширина | 802 мм |
| Висота | 295 мм |
| Глибина | 200 мм |
Габарити зовнішнього блоку
| Ширина | 765 мм |
| Висота | 555 мм |
| Глибина | 303 мм |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Вага | 40.70 кг |
| Об'єм | 0.2772 м3 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Охлаждающая способность | 12000 BTU/ч |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Минимальная температура | -21 град. |
| Максимальная температура | 50 град. |