-17%








43 199 ₴
35 999 ₴
Основні
| Тип телевізора | LED телевізор |
| Розмір діагоналі | 55 " |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Частота розгортки, Гц | 50 |
| Індекс динамічних сцен | 200 кадрів/сек Motionflow XR |
| SmartTV | ![]() |
| Smart платформа | Android 10 |
Технічні
| Тип LED-підсвічування | локальна |
| Графічний процесор | 4K X-Reality PRO |
| Енергоспоживання стандартне | 202 Вт |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 Вт |
Зображення
| Формат зображення | 16:9 |
| Кут огляду по вертикалі | 178 |
| Кут огляду по горизонталі | 178 |
ТВ тюнер
| Цифровой тюнер | DVB-T (ефірне) |
| DVB-T2 (ефірне) | |
| DVB-C (кабельне) | |
| DVB-S (супутникове) | |
| DVB-S2 (супутникове) |
Порти і роз'єми
| Входи | USB |
| LAN | |
| HDMI | |
| Analog Audio | |
| Digital Audio | |
| Кількість HDMI | 4 шт |
| Кількість USB | 2 шт |
| CI-модуль | ![]() |
Обмін даними
| Дротове підключення | Ethernet |
| Бездротове підключення | Wi-Fi |
| Miracast /(only for B2B purpose) | |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth |
Мультимедіа
| Мультимедіа | Вбудована пам'ять /32GB |
Звук
| Система динаміків | 2.0 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Потужність звуку | 20 Вт |
Інтернет-можливості
| Підтримка додатків | Вбудований браузер |
| Підтримка хмарних сервісів | ![]() |
Фізичні
| Колір | чорний |
| Настінне кріплення VESA | 300х300 |
| Вага | 15.6 кг з підставкою |
| Габарити (ШхВхГ) з підставкою | 1243 x 789 x 334 мм |
| Габарити (ШхВхГ) без підставки | 1243 x 721 x 71 мм |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 820 мм |
| Довжина | 1340 мм |
| Вага | 21.00 кг |
| Об'єм | 0.1648 м3 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sony |
| Страна производитель | Малайзия |
| Тип телевизора | LED |
| Диагональ экрана | 55 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 2160p |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Изогнутый экран | Нет |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Крепление на стену | Да |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Изображение | |
| Яркость | 500 cd/m² |
| Время отклика | 11 мс |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Угол обзора | 178 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Стереозвучание | Да |
| Функции | |
| Язык меню | Английский, Немецкий, Испанский, Китайский, Украинский, Французский |
| Размеры | |
| Ширина | 1230 мм |
| Высота | 784 мм |
| Глубина | 287 мм |
| Вес | 18 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Вход/Выход | HDMI, USB, LAN (Ethernet), Для спутниковой антенны |