



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Холодоагент, тип: R600a
Загальний об'єм: 206 л
Об'єм холодильної камери:169 л
Об'єм морозильної камери: 37 л
Система охолодження холодильної/морозильної камери: статична
Корисний об'єм морозильної камери: 37 л
Прозора секція: скляні полиці - 3 шт, пластикові полиці на дверцятах - 3 шт, контейнер для овочів - 1 шт
Автономне збереження заморозки: 20 годин
Клас енергоспоживання: А+
Рівень шуму: 42 дБ
Інше: внутрішня підсвітка, перенавішувані двері, регулювання ніжок, кліматичний клас - N/ST
Колір: білий
Вага нетто, кг: 38 кг
Вага брутто, кг: 42 кг
Розміри: 142,6х54,5х55 см
Розмір пакування: 146,9х57,5x59 см
| Основные | |
|---|---|
| Встраиваемая техника | Нет |
| Производитель | Liberton |
| Расположение морозильной камеры | Верхнее |
| Количество камер | 2 |
| Общий объем | 206 л |
| Объем морозильной камеры | 37 л |
| Тип управления | Механическое |
| Количество компрессоров | 1 |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Размораживание холодильной камеры | статичное |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | ручное |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество дверей | 2 |
| Материал полок | Стеклянные полки |
| Перенавешиваемые двери | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 142 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Глубина | 55 мм |
| Вес | 38 кг |