-17%

20 999 ₴
17 499 ₴
Опис Gorenje Холодильник з нижн. мороз. камерою, 182х55х55см, 2 двері, 171(80)л, А+, NoFrost Plus, Зона св-ті, Білий
Одна з найкращих систем охолодження на ринку, встановлена в морозильній камері, запобігає накопиченню льоду та інею, щоб зберегти низьке споживання енергії, підтримуючи ідеальний мікроклімат для свіжих продуктів у холодильнику. Циркуляція іонізованого повітря запобігає висиханню продуктів і зберігає їх вітаміни та мінерали.
Енергоощадне світлодіодне освітлення у вигляді стрічки має високу енергоефективність, значно довший термін служби і споживає менше енергії.
Тримайте яйця завжди під рукою з практичною підставкою для яєць, яку легко мити.
Міцна пластикова форма для льоду проста у використанні і гарантує, що кубики льоду завжди будуть під рукою.
Прилади, яким 15 років і більше, споживають втричі більше енергії, ніж нові. Нові моделі Gorenje мають відмінну теплоізоляцію, покращені ущільнювачі дверцят, найкращі компоненти системи охолодження та електронне регулювання, що зводить споживання енергії до мінімуму.
Простора шухляда CrispZone призначена для збереження поживних речовин і подовження свіжості ваших фруктів та овочів.
Спеціально розроблений висувний лоток у морозильній камері забезпечує чудовий огляд заморожених продуктів - навіть ті, що зберігаються в самому кінці, не залишаться поза увагою. Лоток розташований у верхній частині морозильної камери. Лоток можна висунути до крайнього положення, щоб отримати доступ до всіх продуктів, що зберігаються.
Основні
| Тип | холодильник двокамерний |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Управління | електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип дверей | лаковані |
| Клімат клас | SN-N-ST-T |
Об `єм
| Загальний об'єм | 251 л |
| Обсяг холодильної камери | 171 л |
| Об'єм морозильної камери | 80 л |
Параметри камер
| Потужність заморожування | 9 кг/добу |
| No Frost | Plus |
| К-ть полиць на дверцятах | 3 |
Особливості
| Функції / можливості | Світлодіодне освітлення |
| Прихований конденсатор | |
| Додатково | 2 ролика, 2 регульовані по висоті ніжки |
| лоток для яєць | |
| контейнер для льоду | |
| ящик для овочів | |
| Відкриття дверцят | вліво |
| вправо |
Фізичні
| Збереження температури при відключенні електроенергії | 10 год |
| Приєднувальна потужність | 125 Вт |
| Колір | білий |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Вага | 51 кг |
Розміри
| Висота | 182.4 см |
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 55.7 см |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 580 мм |
| Висота | 1890 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Вага | 58.00 кг |
| Об'єм | 0.6358 м3 |
| Основные | |
|---|---|
| Встраиваемая техника | Нет |
| Производитель | Gorenje |
| Расположение морозильной камеры | Нижнее |
| Количество камер | 2 |
| Общий объем | 251 л |
| Объем морозильной камеры | 80 л |
| Тип управления | Электронное |
| Количество компрессоров | 1 |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Размораживание холодильной камеры | No Frost |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Суперзаморозка | Да |
| Суперохлаждение | Да |
| Дисплей | Нет |
| Количество дверей | 2 |
| Зона свежести | Нет |
| Винная камера | Нет |
| Мини-бар | Нет |
| Уровень шума | 39 дБ |
| Индикатор температуры | Нет |
| Режим "Отпуск" | Да |
| Защита от детей | Нет |
| Встроенный телевизор | Нет |
| Индикатор открытой двери | звуковой сигнал |
| Антибактериальное покрытие | Нет |
| Генератор льда | Нет |
| Подача холодной воды | Нет |
| Перенавешиваемые двери | Да |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1820 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Вес | 53 кг |