
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип | накопичувальний |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Установка | вертикальна |
| Обсяг ємності для води | 80 л |
| Форма корпусу | кругла |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Управління | електронне |
| Тип нагрівального елементу | сухий ТЕН /два раздельных |
| Максимальна температура нагріву води | 70 °C |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
Додатково
| Тепловтрати в режимі очікування | 1.03 кВт*г/добу |
Підключення
| Вхід холодної води | 1/2" |
| Вихід гарячої води | 1/2" |
Фізичні
| Товщина ізоляції | 32 мм |
| Живлення | електромережа 230 В |
| Колір | білий |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 81 х 47 х 48.6 см |
| Вага | 22.5 кг |
Гарантія
| Гарантія | 5 років |
Параметри упаковки
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 880 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Вага | 26.90 кг |
| Об'єм | 0.2380 м3 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Объём ёмкости для воды | 80 л |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вес | 22.5 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Параметри упаковки. Довжина | 520 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 21.28 кг |
| Основні. Споживана потужність | 1600 Вт |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.1758 м3 |
| Фізичні. Вага | 19.22 кг |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 58.5 х 47 х 48.6 см |
| Параметри упаковки. Висота | 650 мм |
| Основні. Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Параметри упаковки. Ширина | 520 мм |
| Фізичні. Колір | білий |
| Основні. Тип | накопичувальний |
| Основні. Обсяг ємності для води | 50 л |
| Додатково. Тепловтрати в режимі очікування | 0.85 кВт*г/добу |
| Основні. Час нагрівання (ΔT 50°C) | 1 год 49 хв |
| Основні. Управління | електронне |
| Підключення. Вихід гарячої води | 1/2" |
| Підключення. Вхід холодної води | 1/2" |
| Основні. Кількість нагрівальних елементів | 2 шт / два раздельных сухих ТЭНа |
| Основні. Установка | вертикальна, горизонтальна |
| Фізичні. Живлення | електромережа 230 В |
| Основні. Тип нагрівального елементу | сухий ТЕН |
| Фізичні. Товщина ізоляції | 32 мм |
| Основні. Форма корпусу | кругла |
| Основні. Максимальна температура нагріву води | 70 °C |
| Основні. Cпосіб нагріву | електрика |