-17%15 484 ₴
12 903 ₴
Основні
| Тип | накопичувальний |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Установка | вертикальна |
| Обсяг ємності для води | 80 л |
| Форма корпусу | кругла |
| Споживана потужність | 1200 Вт /2400 Вт |
| Управління | механічне |
| Тип нагрівального елементу | сухий ТЕН |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт |
| Час нагріву ΔT 45K (15 - 60°C) | 3:34/1:47 год:хв |
| Оптимальна робоча температура | 70 °C |
| Об'єм гар. води при нагріванні оптимальною роб. тем-рою (V40) | 145 л |
| Максимальна кількість гар. води при max T (Max 40) | 145 л |
| Клас енергоспоживання | B |
Додатково
| Витрата електроенергії | 1315 кВт/рік |
| Країна виробник | Болгарія |
Підключення
| Профіль спуску | M |
Фізичні
| Живлення | електромережа 220 В |
| Колір | білий |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 84.5 x 47 x 49.6 см |
Гарантія
| Гарантія | 7 років |
Параметри упаковки
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 910 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Вага | 25.00 кг |
| Об'єм | 0.2461 м3 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesy |
| Страна производитель | Болгария |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 2.4 кВт |
| Объём ёмкости для воды | 80 л |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Форма водонагревателя | Компактный |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Подводка | Нижняя |
| Вес | 25 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1205 мм |
| Ширина | 386 мм |
| Глубина | 412 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Системний |
| Краткое описание | <ul><li> Артикул: 301664 </li> </ul><ul><li>Тип: електричний проточний </li><li>Потужність: 8.0 кВт</li></ul><p class="warranty"><b>Гарантія:</b> 2 роки</p> |
| ТМ | TESY |
| Ваго-габаритні характеристики. Вага Нетто, кг | 0,73 |
| Ваго-габаритні характеристики. Вага Брутто, кг | 0,95 |
| Комплектація. Інструкція з експлуатації та гарантійний талон | Да |
| Експлуатаційні характеристики. Напруга живлення / частота мережі, В / Гц | 230 / 50 |
| Конструктивні особливості. Матеріал корпусу | Удароміцний пластик |
| Ваго-габаритні характеристики. Габарити в упаковці (Ш х Г х В), мм | 180 x 110 x 260 |
| Експлуатаційні характеристики. Профіль навантаження | XS |
| Ваго-габаритні характеристики. Габарити (Ш х Г х В), мм | 130 х 76 х 200 |
| Комфорт і безпека. Захист від замерзання | Нет |
| Комфорт і безпека. Індикація температури нагріву | Нi |
| Кількість точок водорозбору, шт | 3 |
| Експлуатаційні характеристики. Річне споживання електроенергії АЕС, кВт/р (1) | 468 |
| Конструктивні особливості. Вимикач напруги живлення на корпусі | Нi |
| Комплектація. Запобіжний клапан | Нi |
| Характеристики для інсталяторів. Розмір з'єднання гарячої води | R1/2 |
| Експлуатаційні характеристики. Клас енергоефективності (1) | A |
| Комфорт і безпека. Функція інтелектуального керування | Нет |
| Експлуатаційні характеристики. Номінальна потужність, кВт | 8 |
| Комфорт і безпека. Індикація перегріву | Нi |
| Характеристики для інсталяторів. Розмір з'єднання холодної води | R1/2 |
| Експлуатаційні характеристики. Робочий тиск у водопроводі з холодною водою (мін/макс), Бар | 1,5 / 6.0 |
| Комплектація. Силовий кабель / вилка | Нi / Ні |
| Конструктивні особливості. Тип нагрівального елементу | Відкритий ТЕН (матеріал) |
| Конструктивні особливості. Форма перерізу корпусу | Прямокутна |
| Експлуатаційні характеристики. Максимальна температура нагріву, °С | 40 |
| Комплектація. Кран для зливу | Нет |
| Комфорт і безпека. Захист від перегріву | Да |
| Комплектація. Країна виробник | Болгарія |
| Конструктивні особливості. Спосіб монтажу | На стіну |
| Конструктивні особливості. Встановлення | Універсальне |
| Конструктивні особливості. Датчик тиску | Нi |
| Комфорт і безпека. Індикація роботи нагрівальних елементів | Да |
| Характеристики для інсталяторів. Рекомендований переріз кабелю, матеріал, х мм кв | мідь 3 х 6,0 |
| Конструктивні особливості. Кількість нагрівальних елементів х потужність, n х кВт | 1 х 8.0 |
| Комфорт і безпека. Зовнішній регулятор температури | Нет |
| Конструктивні особливості. Тип керування | Гідравлічний |
| Комфорт і безпека. Клас захисту корпусу | IP24 |
| Конструктивні особливості. Основний колір | Білий |
| Комфорт і безпека. Індикація подачі напруги живлення | Нi |
| Експлуатаційні характеристики. Схема підключення | 1 фаза |
| Комплектація. Монтажна пластина | Да |
| Конструктивні особливості. Корпус | Плаский |
| Характеристики для інсталяторів. Рекомендований запобіжник, А | 40 |
| Експлуатаційні характеристики. Витрати води під час нагріву, л/хв | 4,6 (ΔT = 25°C) |
| Характеристики для інсталяторів. Підключення води | 360° |
| Конструктивні особливості. Датчик потоку | Да |
| Комфорт і безпека. Захист від перепадів тиску | Нi |
| Комфорт і безпека. Захист від ввімкнення без води | Да |
| Комфорт і безпека. Таймер | Нет |
| Комфорт і безпека. Захист від повітряних пробок | Нi |
| Комплектація. Гарантійний термін на водонагрівач | 24 міс |
| Конструктивні особливості. Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Експлуатаційні характеристики. Регулювання потужності | Нет |
| Комфорт і безпека. Відображення режимів роботи | Світловий індикатор |
| Комфорт і безпека. Клас електрозахисту** | I |
| Мoдель | IWH 80 X02 IL |
| Условия эксплуатации | Напірний |
| Комфорт і безпека. Пристрій захисного відключення (ПЗВ) | Нет |
| Комплектація. Набір кріплень | Нет |
| Комфорт і безпека. Керування через Інтернет | Нет |
| Комфорт і безпека. Пульт ДК | Нет |