-17%
13 560 ₴
11 300 ₴
Основні
| Тип | накопичувальний |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Установка | вертикальна |
| Обсяг ємності для води | 50 л |
| Форма корпусу | кругла |
| Споживана потужність | 1800 Вт (2 х 900 Вт) |
| Час нагрівання | 1 г 27 хв - 45C |
| Тип нагрівального елементу | сухий ТЕН |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт |
| Максимальна температура нагріву води | 80 °C , Втрати тепла при 65°C - 0.99 |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Тип ізоляції | поліуретан |
| Фланець | 5 болтів |
| Реальний об'єм | 47 л |
Додатково
| Внутрішнє покриття бака | емаль |
| Магнієвий анод | ![]() |
| Комплектація | електричний кабель |
| Вилка Schuko |
Фізичні
| Матеріал теплообмінника | мідь |
| Клас вологозахисту | IPX3 |
| Діаметр внутрішнього резервуара | 412 мм |
| Товщина ізоляції | 15 мм зверху бака, 18.5 мм з бокiв |
| Живлення | електромережа 230 В |
| Колір | білий |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 55.3 х 45 х 47 см |
| Вага | 16 кг |
| Гарантія на водонагрівач | 2 роки |
| Гарантія на внутрішній бак | 7 років |
Гарантія
| Гарантія | 2 роки |
Параметри упаковки
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 570 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Вага | 17.70 кг |
| Об'єм | 0.1311 м3 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariston |
| Страна производитель | Италия |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Мощность номинальная | 1.8 кВт |
| Объём ёмкости для воды | 50 л |
| Способ установки | Напольный |
| Расположение | Вертикальное |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Подводка | Нижняя |
| Вес | 16 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Параметри упаковки. Довжина | 530 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 25.10 кг |
| Основні. Споживана потужність | 1600 Вт |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.2275 м3 |
| Фізичні. Вага | 22.2 кг |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 74.9*46*50.3 см |
| Параметри упаковки. Висота | 810 мм |
| Основні. Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Параметри упаковки. Ширина | 530 мм |
| Фізичні. Колір | білий |
| Основні. Тип | накопичувальний |
| Основні. Час нагрівання | 4.3 г |
| Основні. Функції | індикатор нагріву, регулювання температури і режиму потужності нагріву, защита от коррозии, экономичный режим, індикатор роботи |
| Основні. Обсяг ємності для води | 80 л |
| Фізичні. Клас вологозахисту | IPX4 |
| Основні. Установка | вертикальна |
| Основні. Тип нагрівального елементу | сухий ТЕН |
| Додатково. Комплектація | диэлектрические переходники |
| Фізичні. Товщина ізоляції | 25 мм |
| Основні. Форма корпусу | циліндричний |
| Основні. Максимальна температура нагріву води | 75 °C |
| Основні. Мінімальний тиск води | 0.75 бар |
| Основні. Cпосіб нагріву | електрика |