


949 ₴
| Ємність, мА*г | 10000 |
| Вихідна напруга (МАХ) | 5V - 3A / 9V - 2.22A / 10V - 2.25A (22.5W max) |
| Вхідна напруга | 5V - 3A / 9V - 2.22A / 12V - 1.66A (20W Max) |
| Кількість USB портів | 3 |
| Роз'єм виходу | 1 x USB Type-C 1 x USB |
| Роз'єм входу | USB Type-C |
| Індикація заряду | Цифрова (LСD) |
| Колір корпусу | Білий |
| Розміри, мм | 40.7 х 71.7 х 15.4 |
| Вага, г | 229 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Anker |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От USB |
| Разъемы | USB Type-A, micro USB |
| Набор переходников | Нет |
| Выходное напряжение | 22.5 В |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |