









6 999 ₴
Клас енергоспоживання:A+
Енергоспоживання (добу/рік): 0,512 кВтг/187 кВт
Рівень шуму:42 дБ
Об'єм морозильної камери:150 л
Тип компресора: звичайний
Колір вироба:білий
Тип управління:механічне
Автономне збереження холоду:до 26 годин
Кліматичний клас:SN-ST
Система охолодження морозильної камери:статична
Потужність заморожування:10 кг/добу
Кількість кошиків:1
Особливості:швидка заморозка
Температура морозильній камері:до -18 °C
Функція 'Швидка заморозка'так
Вага:28 кг
Габарити (ВхШхГ):84,5x70,5x55 см
Гарантійний термін:36 місяців
Вага в упаковці:31 кг
| Основные | |
|---|---|
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Производитель | INTERLUX |
| Общий объем | 150 л |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Количество компрессоров | 1 |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | ручное |
| Количество дверей | 1 |
| Климатический класс | SN, ST |
| Цвет корпуса | Белый |
| Тип управления | Механическое |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Суперзаморозка | Да |
| Мощность замораживания | 10 кг/сутки |
| Минимальная температура в морозильной камере | -18 град. |
| Индикатор температуры | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Параметри упаковки. Довжина | 1000 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 46.00 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.6675 м3 |
| Фізичні. Вага | 44 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 890 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 750 мм |
| Фізичні. Колір | білий |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=LWLvbtVX_bo |
| Основні. Тип | морозильна скриня |
| Основні. Клас енергоспоживання | A+ |
| Основні. Управління | електронне |
| Розміри. Ширина | 96 см |
| Розміри. Глибина | 70 см |
| Фізичні. Річне споживання енергії | 218 кВт |
| Основні. Загальний об'єм | 254 л |
| Розміри. Висота | 84.5 см |
| Основні. Потужність заморожування | 13 кг/доба |
| Особливості. Розміщення дверей | горизонтальне |
| Фізичні. Колір ручок | білий |
| Основні. Кліматичний клас | SN-N-ST-T |