-29%13 999 ₴
9 999 ₴
Енергозберігаючий та екологічно чистий інфрачервоний обігрівач AENO Premium Eco Smart GH1S з технологією SMART INTELLIGENCE, заощадить ваші гроші з першого запуску! Ідеальне поєднання швидкого нагріву та енергозбереження – у 2 рази менше споживання електроенергії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AENO |
| Мощность обогрева | 700 Вт |
| Тип нагревательного элемента | ТЭН |
| Рекомендуемая площадь помещения | 30 кв.м |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 44 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Крепление на стену | Да |
| Тип установки | Напольный, Настенный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 420 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Глубина | 160 мм |
| Вес | 10 кг |