-27%

14 999 ₴
10 999 ₴
















Інформуємо Вас, що, незважаючи на всі наші зусилля, ми не можемо гарантувати, що опубліковані відомості та фотографії не містять недоліків чи помилок, які не можуть бути правовою основою для претензій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AENO |
| Мощность обогрева | 700 Вт |
| Тип нагревательного элемента | ТЭН |
| Рекомендуемая площадь помещения | 30 кв.м |
| Терморегулятор | Да |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 44 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Крепление на стену | Да |
| Тип установки | Напольный, Настенный |
| Колесики | Нет |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 43 мм |
| Ширина | 107 мм |
| Глубина | 9 мм |
| Вес | 10.9 кг |