-17%
6 600 ₴
5 500 ₴
Основні
| Тип | накопичувальний |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Установка | під мийку |
| настінна | |
| Обсяг ємності для води | 15 л |
| Форма корпусу | квадратна |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | мокрий ТЕН |
| трубчатий | |
| Підключення холодної води | Зверху |
| Підключення гарячої води | зверху |
| Кількість режимів нагріву | 1 шт |
| Час нагріву вихідного бака (T = 45 ° C) | 44 хв |
| Теплові втрати при Т = 60 ° C | 0.87 кВт/год за 24 год |
| Максимальна температура нагріву води | 75 °C |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
Додатково
| Матеріал покриття бака | сталь |
| Внутрішнє покриття бака | емаль |
Підключення
| Вхід холодної води | 1/2" |
| Вихід гарячої води | 1/2" |
Фізичні
| Клас вологозахисту | IPX1 |
| Колір | білий |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 36х36х34.6 см |
Гарантія
| Гарантія | 5 років |
Параметри упаковки
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Вага | 7.90 кг |
| Об'єм | 0.0518 м3 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariston |
| Страна производитель | Италия |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 1.2 кВт |
| Объём ёмкости для воды | 15 л |
| Расположение | Вертикальное |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Подводка | Верхняя |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 36.6 мм |
| Ширина | 30.4 мм |
| Глубина | 34.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип установки | Над мойкой |
| Короткі характеристики | 10л, 1500Вт, нижнее подключение, швг 30.4х36.6х34.5, белый |
| Объем бака | 10л |
| Ваттность | 1500 |
| ТЭН | Открытый |