



2 199 ₴
Мікрохвильова піч білого кольору з механічним управлінням.
Потужність GO-S725W – 700 Вт, є шість рівнів регулювання, а внутрішній обсяг дорівнює 20 л.
Об’єм – 20 л.
Діаметр поворотного стола – 24.5 см
Потужність – 700 Вт
Колір – білий
Вага – 10.5 кг
Габарити (В/Ш/Г) – 26/45/34 см
Гарантія – 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Встраиваемая техника | Нет |
| Производитель | Ardesto |
| Объем | 20 л |
| Тип управления | Механическое |
| Элементы управления | Поворотные |
| Максимальная мощность микроволн | 700 Вт |
| Гриль | Нет |
| Конвекция | Нет |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Дисплей | Нет |
| Количество уровней мощности | 6 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Режим размораживания | Да |
| Покрытие корпуса | эмалевая краска |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 26.2 мм |
| Ширина | 45.2 мм |
| Глубина | 45.2 мм |
| Вес | 10.5 кг |