





Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Мабуть, уже важко уявити власний побут без помічниці, що полегшує та прискорює виконання повсякденних справ. Мікрохвильовка – це не тільки про розігрівання страв. Піч ARDESTO E745GB візьме на себе значно більше: і розморожування, і приготування за автоматичними програмами, ще й забезпечить можливість відкласти процес на певний час. А завдяки стриманому дизайну вдало доповнить інтер’єр кухні будь-якого стилю.
| Основные | |
|---|---|
| Встраиваемая техника | Нет |
| Производитель | Ardesto |
| Объем | 20 л |
| Тип управления | Электронное |
| Элементы управления | Кнопочные, Поворотные |
| Максимальная мощность микроволн | 700 Вт |
| Гриль | Нет |
| Конвекция | Нет |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Количество уровней мощности | 5 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Режим размораживания | Да |
| Внутреннее освещение | Да |
| Открывание дверцы | ручка |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 26.2 мм |
| Ширина | 45.2 мм |
| Глубина | 35 мм |
| Вес | 10.5 кг |