







Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| Діагональ екрану | 28.7 " |
| Підтримка сторін | 21:9 |
| Тип матриці | IPS |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 2560х1080 |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Яскравість екрану | 300 кд/м2 |
| Час реакції | 7 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
Роз`єми
| Входи | Display Port |
| Вихід на навушники | |
| 2x HDMI | |
| HDMI | 2 шт |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 75x75 |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Комплектація | Монітор із підставкою |
| Кабель живлення | |
| Кабель HDMI | |
| Блок живлення | |
| Інструкція користувача | |
| документація | |
| Нахил | 15 ° / 5° |
| Вага | 3.7 кг (5.3 кг - з коробкою) |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 430 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Вага | 5.25 кг |
| Об'єм | 0.0378 м3 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Тип | ЖК-монитор |
| Диагональ экрана | 28.7 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1080 |
| Тип матрицы | IPS |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 21:9 |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Сенсорный экран | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Частота обновления | 75 Гц |
| Экран | |
| Яркость | 300 cd/m² |
| Время отклика | 7 мс |