









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для дому та офісу |
| Діагональ екрану | 27 " |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 (Full HD) |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
Роз`єми
| Входи | D-Sub |
| HDMI |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 75x75 |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Блок живлення | зовнішній |
| Колір | чорний |
| Вага | 6.45 кг (без коробки 4.6 кг) |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 820 мм |
| Вага | 6.95 кг |
| Об'єм | 0.0433 м3 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Тип | ЖК-монитор |
| Диагональ экрана | 27 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Частота обновления | 75 Гц |
| Экран | |
| Яркость | 250 cd/m² |