







Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Діагональ екрану | 32 " |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 (Full HD) |
| Контрастність (статична) | 1200:1 |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
| Час реакції | 5 мс (GtG at Faster), 1ms MBR |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Колірний обхват | 72 % |
| Розмір пікселя | 0.363 мм |
Роз`єми
| Входи | Display Port |
| D-Sub | |
| HDMI | |
| Audio out | |
| HDMI | 1 шт |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Блок живлення | зовнішній |
| Додатково | Reader Mode |
| Функція «Super Resolution+» | |
| AMD FreeSync | |
| Smart Energy saving | |
| Відсутність мерехтіння (Flicker safe) | |
| Функція Crosshair | |
| Режим "DAS" (Dynamic Action Sync) | |
| Black Stabilizer | |
| On Screen Control (OSC) | |
| Color Weakness Mode | |
| Motion Blur Reduction Technology |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 810 мм |
| Вага | 8.40 кг |
| Об'єм | 0.0620 м3 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Тип | ЖК-монитор |
| Диагональ экрана | 32 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 16:9 |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Частота обновления | 75 Гц |
| Экран | |
| Яркость | 250 cd/m² |