









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основне
| Тип приставки | стаціонарна |
| Вбудована пам'ять, ГБ | 1024 |
| ОЗУ | 10 Гб (GDDR6) |
| Процесор | Custom Zen 2 |
| Графічний процесор | 4 терафлопс, 20 CU (керуючий блок) із тактовою частотою 1,565 ГГц, спеціалізований графічний процесор RDNA 2 |
Додатково
| Інтерфейси | USB /(Type-A)x3 |
| HDMI | |
| WiFi | |
| Ethernet |
Фізичні характеристики
| Колір корпусу | чорний |
| Маса, г | 1930 |
| Габарити, (ШхВхГ) | 150x275x65 мм |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Вага | 3.18 кг |
| Об'єм | 0.0136 м3 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xbox One |
| Страна производитель | Китай |
| Тип приставки | Стационарная |
| Линейки | Xbox |
| Сенсорный экран | Нет |
| Жесткий диск | Да |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |