







Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Екран
| Діагональ екрану | 14 " WUXGA Multitouch LED |
| Розподільна здатність дисплея | 1920x1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Сенсорний | ![]() |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Серія процесора | Ryzen 5 |
| Модель процесора | 7520C |
| Тактова частота | 2.8 ГГц |
| Максимальна тактова частота | 4.3 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Обсяг ОЗУ | 16 ГБ |
Відеокарта
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Серія відеокарти | AMD Radeon |
| Модель відеокарти | 610M |
Накопичувач
| Тип накопичувача | SSD |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
Комунікації
| Wi-Fi | 802.11 ax |
| Bluetooth | 5.2 |
| Без оптичного приводу | ![]() |
Роз`єми і порти введення-виведення
| Роз'єми і порти введення-виведення | HDMI |
| 1xUSB3.2 | |
| 2xUSB-C |
Мультимедіа
| Мультимедіа | web-камера FHD |
Батарея
| Кількість осередків батареї | 3 |
| Енергетична ємність батареї | 53 Вт·год |
Додатково
| Додаткові особливості | військово-промисловий стандарт MIL-STD-810H |
| Попередньо встановлена ОС | ChromeOS |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 319 x 227 x 19.9 мм |
| Колір | сірий |
| Вага | 1.45 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Вага | 2.41 кг |
| Об'єм | 0.0093 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Chrome OS |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процессора | 4300 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | AMD R5-7520C |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5x |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 512 GB |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 53 Вт/ч |
| Количество ячеек батареи | 3 |