









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Екран
| Діагональ екрану | 14 " Acer ComfyView LED |
| Розподільна здатність дисплея | 1920х1080 |
| Тип матриці | IPS |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Серія процесора | Core i3 |
| Модель процесора | N305 |
| Тактова частота | 1.8 ГГц |
| Максимальна тактова частота | 3.9 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| К-ть потоків | 8 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Обсяг ОЗУ | 8 ГБ |
Відеокарта
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Серія відеокарти | Intel UHD Graphics |
Накопичувач
| Тип накопичувача | SSD |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
Комунікації
| Wi-Fi | 802.11 ax |
| Bluetooth | 5.2 |
| Без оптичного приводу | ![]() |
Роз`єми і порти введення-виведення
| Роз'єми і порти введення-виведення | microSD |
| 2xUSB3.2 | |
| 2xUSB-C |
Мультимедіа
| Мультимедіа | web-камера FHD |
Батарея
| Кількість осередків батареї | 3 |
| Енергетична ємність батареї | 53 Вт·год |
Додатково
| Додаткові особливості | військово-промисловий стандарт MIL-STD-810H |
| TPM модуль | |
| Попередньо встановлена ОС | ChromeOS |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 326.87 x 224.93 x 20.5 ( мм |
| Колір | сірий |
| Вага | 1.43 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Вага | 2.45 кг |
| Об'єм | 0.0080 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Chrome OS |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Характеристики процессора | |
| Частота процессора | 3900 МГц |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Intel i3-N305 |
| Тип процессора | Core i3 |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 512 GB |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 53 Вт/ч |
| Количество ячеек батареи | 3 |