









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Екран
| Діагональ екрану | 14 " 70% NTSC |
| Розподільна здатність дисплея | 1920х1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Серія процесора | Core i5 |
| Модель процесора | 1240P |
| Тактова частота | 1.7 ГГц |
| Максимальна тактова частота | 4.4 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| К-ть потоків | 16 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR 4 /3200 |
| Обсяг ОЗУ | 16 ГБ |
| Макс. встановлюваний обсяг | 64 ГБ |
| Кількість слотів | 2 |
Відеокарта
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Серія відеокарти | Intel Iris Xe |
Накопичувач
| Тип накопичувача | SSD |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
Комунікації
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 /AX201 |
| Bluetooth | v5.2 |
| Cлот розширення | M.2 слоти (Всього/Вільно) 1/0 |
Роз`єми і порти введення-виведення
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 x RJ-45 |
| 6-in-1 Card reader /MMC/RSMMC/SD/mini SD/SDHC/SDXC | |
| 1 x Thunderbolt™ 4 (Type-C, support Power delivery) | |
| 1 x HDMI (with HDCP) | |
| 1 x 2-in-1 Audio Jack (Headphone / Microphone) | |
| 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type C) | |
| 2 x USB 3.2 Gen 1 (Type A) |
Мультимедіа
| Мультимедіа | Hi-Def |
| 1.0M HD video camera |
Пристрої введення
| Тип клавіатури | Multi languages A4 size isolated illuminated keyboard (White Color) |
| Розкладка клавіатури | Англійська |
| Українська | |
| Російська |
Батарея
| Тип батареї | Li-Ion |
| Кількість осередків батареї | 4 |
| Енергетична ємність батареї | 53.35 Вт/год |
| Макс. час роботи | 11 год |
| Напруга батареї | 100 -240 В /Full Range AC adapter, AC in 100~240V, 50~60Hz, DC output 19V, 4.74A, 90W |
Додатково
| Безпека | замок Kensington |
| TPM 2.0 | |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Матеріал корпуса | метал |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 17.6 x 324.9 x 225 мм |
| Колір | блакитний |
| Вага | 1.35 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Вага | 2.68 кг |
| Об'єм | 0.0127 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4400 МГц |
| Количество ядер процессора | 12 |
| Модель процессора | Intel i5-1240P |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 3200МГц |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel Iris Xe |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 512 GB |