









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Опис 2E Портативна електростанція Snagha 2, 1200 Вт, 1050 Вт/год, швидка зарядка
Покращена та ефективна станція
2Е Snagha 2 спроєктовано так, аби заряджати ще більше пристроїв, ніж її популярна попередниця. Широкі конструктивні можливості разом із номінальною потужністю інвертора із чистою синусоїдою 1 200 Вт забезпечують ефективну продуктивність.
Довговічність роботи за інтенсивного використання
Сучасні, безпечні та довговічні елементи живлення типу LiFePO4 (клас А) – запорука тривалого слугування пристрою навіть за інтенсивного використання. Дві розетки змінного струму 220 В типу Schuko із заземленням значно розширюють кількість видів споживачів, які можна заживити.
Функціонал для широкого використання
Однією з ключових функцій є надшвидке й інтелектуальне заряджання від мережі 220 В або будь-якого іншого джерела змінного струму. Завдяки входу змінного струму до 1 200 Вт можливе заряджання силової станції від 0 % до 80 % лише за 40 хв, а до 100 % – лише за 1 год роботи від мережі чи генератора. При цьому зарядна станція не споживає пікову потужність на старті, а робить це дискретно, «вимірюючи» можливості мережі та не створюючи стартові пікові навантаження.
2Е Snagha 2 оснащена вбудованим контролером MPPT потужністю до 400 Вт і напругою від 10 В до 50 В із силою струму до 13 А, що дає змогу заряджати електростанцію за допомогою портативних сонячних панелей майже будь-якого номіналу потужності до 400 Вт. Наприклад, панель 400 Вт за сонячної погоди може зарядити зарядну станцію 2Е лише за 3 год! У разі паралельного використання є змога подвоїти сонячну потужність, використовуючи кожен MPPT станції. Також передбачено можливість заряджання через автомобільний прикурювач або за допомогою іншого акумулятора постійного струму. Модель оснащена рознімом XT60 DC і сумісна майже з будь-якою сучасною портативною сонячною панеллю.
Із UPS (функція безперебійного живлення) використовувати ресурс (цикли) акумулятора можна лише тоді, коли це необхідно. За підключення зарядної станції 2Е Snagha 2 між джерелом електромережі та споживачем, у момент, коли в мережі є напруга, електрика проходить у «наскрізний» спосіб, тобто не залучаючи ані акумулятор, ані вбудований інвертор, що сприяє збереженню їхнього ресурсу. У момент припинення електропостачання через основну мережу зарядна станція переключає живлення на вбудований акумулятор із мінімальним затриманням, яке залишиться непоміченим навіть для ПК та іншої чутливої техніки. Використовувати зарядну станцію як типовий ДБЖ не рекомендовано. UPS-функція має обмежений час безперервного використання.
Потужний захист
Зарядна станція 2Е Snagha 2 оснащена сучасною платою BMS, яка передбачає шість систем захисту: від перезаряджання, глибокого розряду, перевантаження за струмом, перегрівання, короткого замикання, перенапруги.
Бездротове заряджання пристроїв потужністю 15 Вт
Передбачено швидке та зручне заряджання пристроїв без використання додаткових кабелів. При цьому активацію функції реалізовано окремо від інших портів постійного струму (USB), що дає змогу використовувати верхню кришку зарядної станції як столик для пристроїв, які заряджаються через розніми, не переймаючись щодо можливої взаємодії з індукцією.
Переваги використання
Вбудований ліхтарик може слугувати додатковим джерелом освітлення. Ергономічні руків’я з боків зумовлюють зручність транспортування. Конструкцією передбачено вбудоване відділення з кришкою для зберігання всіх необхідних кабелів і перехідників.
ВАЖЛИВО! НЕ зберігати пристрій розрядженим. За першого ввімкнення обов’язково зарядити до 100 %.
Особливості товару 2E Портативна електростанція Snagha 2, 1200 Вт, 1050 Вт/год, швидка зарядка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Пользовательские характеристики | |
| Параметри упаковки. Ширина | 320 мм |
| Параметри упаковки. Вес | 14.20 кг |
| Параметри упаковки. Объем | 0.0518 м3 |
| Параметри упаковки. Длина | 450 мм |
| Параметри упаковки. Высота | 360 мм |
| Физические. Вес | 12 кг |
| Дополнительно. Комплектация | Портативная электростанция, Адаптер переменного тока, Кабель автомобильной зарядки, Руководство пользователя |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Физические. Рабочая температура | -10 С – 40 С |
| Физические. Цвет | черный |
| Дополнительно. Особенности | Беспроводная зарядка /15 Вт |
| Основные. Частота | 50 Гц |
| Основные. Номинальная мощность | 1200 Вт /пікова потужність 1800 Вт |
| Основные. Реальная ёмкость | 1050 Вт·ч |
| Физические. Габариты | 366 х 235 х 267 мм |
| Основные. Тип батареи | LiFePO4 /22.4V 46.9Ah |
| Дополнительно. Выход постоянного тока | 12.5V 8.3A |
| Интерфейсы. Выход | USB-C - PD-65W*1 5 В 2,4 А*2, DC12V - 12,5 В, 8 А - 100 Вт, USB-A*2: 5V 2.4A; QC*1: 18W, USB-C*2: 5V 2.4A; PD65W*1: 5V/9V/12V/15V/20V 3.25A |
| Основные. Срок службы батареи | 2000 циклов |
| Основные. Номинальное напряжение | 220 В / 2 розетки ЄС |
| Физические. Температурный диапазон зарядки | 0 - 40° C |
| Дополнительно. Выходная номинальная емкость переменного тока | 945 Втч |
| Дополнительно. Вход постоянного тока | 30V-15A |