


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Отримайте конкурентну перевагу, необхідну для розкриття всього ігрового потенціалу, з 27-дюймовим WQHD (2560x1440) GB2770QSU, що забезпечує час відгуку (MPRT) 0,5мс та частоту оновлення 165Гц. Озброївшись FreeSync Premium, Ви можете приймати рішення за частки секунди та забути про побічні ефекти або розмитість зображення. Можливість регулювання яскравості та темних відтінків за допомогою Black Tuner забезпечує покращену якість перегляду в затінених областях, а технологія матриці IPS гарантує чудову якість зображення. Завдяки регульованій по висоті підставці, Ви можете легко налаштувати положення екрану відповідно до ваших уподобань, щоб забезпечити комфорт під час марафонських ігрових сесій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Iiyama |
| Диагональ экрана | 27 дюйм |
| Развертка | |
| Максимальная частота вертикальной развертки | 165 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Black |
| Назначение | Ігровий (eSports) |
| Интерфейсы | Display Port / HDMI / USB 3.0 / Mini-Jack (3.5 mm) |
| Особенности | AMD FreeSync / Flicker Free / Low Blue Light / USB-концентратор / Безрамковий екран |
| Формат экрана | Широкоформатний 16:9 |
| Код виробника | GB2770QSU-B5 |
| Код товару | 3702578 |
| Краткое описание | 27" 16:9 IPS РК монітор, 2560х1440, 165 Гц, 0.5 мс , FreeSync, HDR, 1xHDMI 2.0/1xDP 1.4/2xUSB 3.0, S |
| Гарантія (міс) | 36 |
| Вендор | IIYAMA |
| Країна виробництва | China |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| Технологія матриці | IPS / PLS |
| Діагональ, дюйми | 27" |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 35 |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0.3 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort кабель / HDMI кабель / USB кабель |
| Контраст динамічний | 80М:1 |
| USB | USB 3.0 |
| Час реакції, мс | 0.5 |
| Гучність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Контраст статичний | 1000:1 |
| Розширена колірна гамма | Немає |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 400 |
| Вбудовані колонки | Є |
| VESA | Є |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) / Регулювання за висотою / Регулювання кута нахилу екрану |
| Вбудована камера | Немає |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Поверхня екрану | Матова |
| Кути огляду | 178/178 |
| Тип товара | Монітор |
| Мoдель | GB2770QSU-B5 |
| Блок питания | Внутрішній |
| Максимальное разрешение | 2560х1440 |