-17%








17 051 ₴
14 209 ₴
34-дюймовий вигнутий UWQHD з док-станцією USB-C, перемикачем KVM і регульованою по висоті підставкою 150 мм.
Вигнутий VA-екран 1500R забеспечує чудове зображення разом із комфортним і захоплюючим переглядом. Оснащений перемикачем KVM, XCB3494WQSN дозволяє підключати кілька комп’ютерів, якими можна керувати з однієї консолі (монітор, клавіатура, миша). Роз’єм док-станції USB-C дозволяє спростити ваше робоче місце, використовуючи один кабель для надсилання сигналу з вашого ноутбука на монітор під час заряджання ноутбука від монітора. Крім того, якщо ваш монітор підключено до Інтернету через кабель локальної мережі, ваш ноутбук буде автоматично підключено до мережі.
Регульована по висоті підставка 150 мм гарантує, що ви можете налаштувати положення екрана відповідно до своїх уподобань, а панель без мерехтіння з функцією зменшення синього світла зменшує втому очей.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Iiyama |
| Диагональ экрана | 34 дюйм |
| Развертка | |
| Максимальная частота вертикальной развертки | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Black |
| Назначение | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Интерфейсы | Display Port / HDMI / USB Type-C / USB 3.0 / Ethernet (RJ-45) / Mini-Jack (3.5 mm) |
| Особенности | AMD FreeSync / Flicker Free / Low Blue Light / USB-концентратор / Безрамковий екран / Вигнутий екран |
| Формат экрана | Широкоформатний 21:9 |
| Код виробника | XCB3494WQSN-B5 |
| Код товару | 3702582 |
| EAN | 4948570121410 |
| Краткое описание | 34" 21:9 VA вигнутий РК монітор, 3440х1440, 120 Гц, 0,4 мс, FreeSync, 1xHDMI/1xDP/1xUSB Type C (до 6 |
| Гарантія (міс) | 36 |
| Вендор | IIYAMA |
| Країна виробництва | China |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| Технологія матриці | *VA |
| Діагональ, дюйми | 34" |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 56 |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort кабель / HDMI кабель / USB кабель |
| Контраст динамічний | 80М:1 |
| USB | USB-С / USB 3.0 |
| Час реакції, мс | 0.4 |
| Гучність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Контраст статичний | 3000:1 |
| Розширена колірна гамма | Немає |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 300 |
| Вбудовані колонки | Є |
| VESA | Є |
| Властивості підставки | Регулювання за висотою / Регулювання кута нахилу екрану |
| Вбудована камера | Немає |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Поверхня екрану | Матова |
| Кути огляду | 178/178 |
| Тип товара | Монітор |
| Мoдель | XCB3494WQSN-B5 |
| Блок питания | Внутрішній |
| Максимальное разрешение | 3440х1440 |