








Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Підтримка Mac
Позбудьтеся складностей у творчому процесі. PD3420Q дає змогу забути про нудні повторювані налаштування й звільняє ваш час та енергію для найважливіших справ.
Спрощене підключення
USB-C може все. За допомогою одного кабелю можна передавати аудіо, відео й дані, а також живлення. Використання єдиного кабелю дає змоги позбутися безладу, який часто відволікає. Крім того, зручний USB-концентратор розширює можливості підключення.
Спрощена синхронізація кольорів
PD3420Q надає найбільш вимогливим графічним дизайнерам вбудовану підтримку колірного простору P3, який є необхідною умовою для роботи графічного дизайнера. До того ж режим M-Book автоматично регулює монітор PD3420Q і синхронізує його із комп’ютерами Mac для гарантованої стабільності роботи й зручного використання з двома екранами завдяки інтуїтивно зрозумілому перемикачу HotKey Puck Gen 2.
Спрощене керування
Програмне забезпечення Display Pilot, доступне для Mac і Windows, заощаджує час і підвищує ефективність. Це фірмове програмне забезпечення дає змогу створювати шаблони налаштувань монітора за допомогою миші. Також воно містить інструменти підтримки, які спрощують роботу дизайнера й розширюють його можливості.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benq |
| Диагональ экрана | 34 дюйм |
| Развертка | |
| Максимальная частота вертикальной развертки | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Silver-Black |
| Назначение | Графічний/веб дизайн, обробка відео (Color Critical) |
| Интерфейсы | Display Port / 2xHDMI / USB Type-C / USB 3.1 / Mini-Jack (3.5 mm) |
| Особенности | Flicker Free / Low Blue Light / USB-концентратор / Безрамковий екран / Контроль рівномірності підсвічування екрану / Пульт дистанційного керування / Підтримка HDR / Режим PbP / Режим PiP |
| Формат экрана | Широкоформатний 21:9 |
| Код виробника | 9H.LJHLB.QPE |
| Код товару | 3696787 |
| EAN | 4718755081545 |
| Краткое описание | Монітор34" UWQHD/IPS/60Hz/5ms/HDMI,DP/HAS/Grey |
| Гарантія (міс) | 36 |
| Вендор | BENQ |
| Країна виробництва | China |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| Технологія матриці | IPS / PLS |
| Діагональ, дюйми | 34" |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 50 |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | < 0,5 Вт |
| Кабелі в комплекті | HDMI кабель / USB кабель |
| USB | USB-С / USB 3.1 |
| Час реакції, мс | 5 |
| Гучність вбудованних колонок | 2,5 Вт + 2,5 Вт |
| Контраст статичний | 1000:1 |
| Розширена колірна гамма | 95% DCI-P3 та 100% sRGB/Rec / 98% P3 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 350 |
| Вбудовані колонки | Є |
| VESA | Є |
| Властивості підставки | Поворотна підставка / Регулювання за висотою / Регулювання кута нахилу екрану |
| Вбудована камера | Немає |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Поверхня екрану | Матова |
| Кути огляду | 178/178 |
| Тип товара | Монітор |
| Мoдель | PD3420Q Grey |
| Блок питания | Внутрішній |
| Максимальное разрешение | 3440х1440 |