




Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
EIZO EV2490-BK пропонує практичну зручність підключення док-станції, оскільки робота в різних місцях стає все більш звичайною справою. Графічний сигнал, USB-підключення для передачі даних, мережа та живлення ноутбука встановлюються одночасно через USB-C. Результат: оптимальні умови в мить ока, незалежно від того, часто ви працюєте в офісі чи вдома.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eizo |
| Диагональ экрана | 24 дюйм |
| Развертка | |
| Максимальная частота вертикальной развертки | 61 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Black |
| Назначение | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Интерфейсы | Display Port / HDMI / USB Type-C / USB 3.1 / Ethernet (RJ-45) / Mini-Jack (3.5 mm) |
| Особенности | Flicker Free / Low Blue Light / USB-концентратор / Безрамковий екран |
| Формат экрана | Широкоформатний 16:9 |
| Код виробника | EV2490-BK |
| Код товару | 3702937 |
| EAN | 4995047063315 |
| Краткое описание | 23.8" 16:9 IPS РК монітор, 1920х1080, 1xHDMI 1.4/1хDP 1.3/1xUSB Type C (до 70 Вт)/3xUSB 3.1/LAN, HAS |
| Гарантія (міс) | 60 |
| Вендор | EIZO |
| Країна виробництва | Japan |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| Технологія матриці | IPS / PLS |
| Діагональ, дюйми | 23.8" |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 11 |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Кабелі в комплекті | USB кабель |
| USB | USB-С / USB 3.1 |
| Час реакції, мс | 5 |
| Гучність вбудованних колонок | 1+1 Вт |
| Контраст статичний | 1000:1 |
| Розширена колірна гамма | Немає |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 250 |
| Вбудовані колонки | Є |
| VESA | Є |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) / Поворотна підставка / Регулювання за висотою / Регулювання кута нахилу екрану |
| Вбудована камера | Немає |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Поверхня екрану | Матова |
| Кути огляду | 178/178 |
| Тип товара | Монітор |
| Мoдель | EV2490-BK |
| Блок питания | Внутрішній |
| Максимальное разрешение | 1920х1080 |