




Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Отримайте конкурентоспроможність, необхідну для повного розкриття ігрового потенціалу з 24-дюймовим GB2470HSU, який пропонує 0,8 мс MPRT і частоту оновлення 165 Гц. Озброївшись FreeSync Premium, ви можете приймати рішення за частку секунди та забути про ореоли або проблеми з розмазуванням. Можливість регулювати яскравість і темні відтінки за допомогою Black Tuner забезпечує кращу продуктивність перегляду в затемнених областях, а технологія панелі IPS гарантує чудову якість зображення. Завдяки регульованій по висоті підставці ви можете легко налаштувати положення екрана відповідно до своїх уподобань, щоб забезпечити комфорт під час марафонських ігрових сесій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Iiyama |
| Диагональ экрана | 24 дюйм |
| Развертка | |
| Максимальная частота вертикальной развертки | 165 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Black |
| Назначение | Ігровий (eSports) |
| Интерфейсы | Display Port / HDMI / USB 2.0 / Mini-Jack (3.5 mm) |
| Особенности | AMD FreeSync / Flicker Free / Low Blue Light / USB-концентратор / Безрамковий екран |
| Формат экрана | Широкоформатний 16:9 |
| Код виробника | GB2470HSU-B5 |
| Код товару | 3702854 |
| EAN | 4948570121397 |
| Краткое описание | 23.8" 16:9 Fast IPS IGZO РК монітор, 1920x1080, 0.8 мс, 165 Гц, FreeSync, 1xHDMI 1.4/1xDP 1.2/2xUSB |
| Гарантія (міс) | 36 |
| Вендор | IIYAMA |
| Країна виробництва | China |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| Технологія матриці | IPS / PLS |
| Діагональ, дюйми | 23.8" |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 20 |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort кабель / HDMI кабель / USB кабель |
| Контраст динамічний | 80М:1 |
| USB | USB 2.0 |
| Час реакції, мс | 1 |
| Гучність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Контраст статичний | 1100:1 |
| Розширена колірна гамма | Немає |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 250 |
| Вбудовані колонки | Є |
| VESA | Є |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) / Регулювання за висотою / Регулювання кута нахилу екрану |
| Вбудована камера | Немає |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Поверхня екрану | Матова |
| Кути огляду | 178/178 |
| Тип товара | Монітор |
| Мoдель | GB2470HSU-B5 |
| Блок питания | Внутрішній |
| Максимальное разрешение | 1920х1080 |