





Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Захоплюючі візуальні ефекти
Дозвіл UHD, панель IPS та технологія HDR400 створюють насичені кольори з приголомшливою глибиною та деталізацією. Частота оновлення 144 Гц, час відгуку 1 мс та синхронізація з G-Sync забезпечують неперевершений ігровий досвід.
Бездоганно плавні хмарні ігри
Платформа Gaming Hub забезпечує миттєвий доступ до кращих потокових сервісів та консольних ігор. Передова технологія потокових ігор Samsung забезпечує плавний ігровий процес без завантажень та обмежень пам'яті.
Ваші улюблені шоу в одному місці
Улюблені потокові програми та навіть безкоштовні прямі трансляції у сервісі Samsung TV Plus пропонують широкий вибір контенту у чудовій якості 4K HDR.
Ергономічна підставка
Досягайте нових висот у грі. Повертайте, нахиляйте та регулюйте монітор, щоб бачити всіх ворогів як на долоні. Вільно переміщуйте екран для ідеального ігрового сеансу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Диагональ экрана | 32 дюйм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Black |
| Назначение | Ігровий (eSports) |
| Интерфейсы | Display Port / 2xHDMI / LAN / Mini-Jack (3.5 mm) |
| Особенности | AMD FreeSync / Flicker Free / Безрамковий екран |
| Формат экрана | Широкоформатний 16:9 |
| Код виробника | LS32BG700EIXUA |
| Код товару | 3702921 |
| Краткое описание | Монітор ігровий SMART IPS 4K 32",3840*2160,144 Гц |
| Гарантія (міс) | 24 |
| Вендор | SAMSUNG |
| Країна виробництва | China |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| Технологія матриці | IPS / PLS |
| Діагональ, дюйми | 32" |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 78 |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort кабель / інший |
| USB | USB-B / USB 3.0 |
| Час реакції, мс | 1 |
| Контраст статичний | 1000 |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 350 |
| Вбудовані колонки | Немає |
| VESA | Є |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) / Поворотна підставка / Регулювання за висотою / Регулювання кута нахилу екрану |
| Вбудована камера | Немає |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Поверхня екрану | Глянцева |
| Кути огляду | 178/178 |
| Тип товара | Монітор |
| Мoдель | LS32BG700EIXUA |
| Блок питания | Зовнішній |
| Максимальное разрешение | 3840х2160 |