






Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
21,5-дюймовий монітор Full HD з панеллю VA.
ProLite XU2294HSU з панеллю VA забезпечує точне й стабільне відтворення кольорів разом із широкими кутами огляду. Завдяки стильній тонкій рамці монітор стане ідеальним вибором для налаштувань із кількома моніторами, сумісним із будь-яким аксесуаром iiyama для подвійного чи потрійного монітора для конфігурації робочого простору на замовлення. Цей 22-дюймовий дисплей XU2294HSU-B2 оснащений динаміками, 2-портовим концентратором USB 3.0, роз’ємом для навушників, роз’ємами HDMI і DisplayPort, функцією зменшення синього світла для зменшення втоми очей, тому він ідеально підходить для будь-якого офісного та домашнього використання.
Також доступний з підставкою з регулюванням висоти: ProLite XUB2294HSU-B2.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Iiyama |
| Диагональ экрана | 21.5 дюйм |
| Развертка | |
| Максимальная частота вертикальной развертки | 75 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Black |
| Назначение | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Интерфейсы | Display Port / HDMI / USB 3.0 / Mini-Jack (3.5 mm) |
| Особенности | AMD FreeSync / Flicker Free / USB-концентратор / Безрамковий екран |
| Формат экрана | Широкоформатний 16:9 |
| Код виробника | XU2294HSU-B2 |
| Код товару | 3702227 |
| EAN | 4948570120772 |
| Краткое описание | 21.5" 16:9 VA РК монітор, 1920х1080, 1 мс, 75 Гц, FreeSync, 1xHDMI/1xDP/2xUSB 3.0, SP (2Вт+2Вт) |
| Гарантія (міс) | 36 |
| Вендор | IIYAMA |
| Країна виробництва | China |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| Технологія матриці | *VA |
| Діагональ, дюйми | 21.5" |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 13 |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Кабелі в комплекті | HDMI кабель / USB кабель |
| Контраст динамічний | 80М:1 |
| USB | USB 3.0 |
| Час реакції, мс | 1 |
| Гучність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Контраст статичний | 3000:1 |
| Розширена колірна гамма | Немає |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 250 |
| Вбудовані колонки | Є |
| VESA | Є |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Вбудована камера | Немає |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Поверхня екрану | Матова |
| Кути огляду | 178/178 |
| Тип товара | Монітор |
| Мoдель | XU2294HSU-B2 |
| Блок питания | Внутрішній |
| Максимальное разрешение | 1920х1080 |