


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Накопичувачі SkyHawk – ефективні, безпечні та надійні пристрої зберігання для мережевих відеореєстраторів.
Накопичувачі SkyHawk AI ємністю до 18 ТБ, призначені для аналізу відео з використанням штучного інтелекту, підтримують до 64 камер високої чіткості та 32 додаткові потоки ІІ. Завдяки мікропрограмі ImagePerfect AI вони забезпечують найвищу надійність, запис без пропущених кадрів та робочі навантаження корпоративного класу – 550 ТБ/рік.
Завдяки SkyHawk Health Management (SHM) використання цих дисків у сумісних системах мережевих відеореєстраторів дозволяє підвищити загальний рівень продуктивності.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| EAN | D3702845 |
| Ємність диска | 8Tb |
| Інтерфейс підключення диска | SATA |
| Вендор | SEAGATE |
| Виконання диска | Внутрішній |
| Гарантія (міс) | 24 |
| Кеш-пам'ять диска | 256Mb |
| Код виробника | ST8000VE001 |
| Код товару | 3702845 |
| Краткое описание | Жорсткий диск Seagate 3.5" SATA 8Tb |
| Країна виробництва | China |
| Мoдель | ST8000VE001 |
| Назначение | Системи відеоспостереження |
| Тип товара | Жорсткий диск |
| УКТЗЕД | 8471705000 |
| Форм-фактор диска | 3,5" |
| Швидкість диска, об/хв | 7200 rpm |