-17%
3 839 ₴
3 199 ₴
Тип
| Тип витяжки | телескопічна |
| Тип монтажу | вбудована |
| Діаметр вихідного отвору | 150 мм |
Основні
| Продуктивність | 700 м3/год (макс. при вільному відводі повітря) |
| Потужність | 65 Вт (макс.) |
| Максимальний рівень шуму | 61 дБ |
| Мінімальний рівень шуму | 48 дБ |
Функції і можливості
| Управління | механічне |
| Освітлення | світлодіодне |
Фізичні
| Колір | нержавіюча сталь |
| Ширина | 59.5 см |
| Глибина | 29.7 см |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Вага | 7.00 кг |
| Об'єм | 0.0625 м3 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CATA |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Тип встраивания | В шкаф |
| Производительность вытяжки | 700 куб. м/час |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Тип монтажу | вбудована |
| Параметри упаковки. Довжина | 650 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 6.90 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0585 м3 |
| Параметри упаковки. Висота | 360 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 250 мм |
| Фізичні. Колір | нержавіюча сталь |
| Основні. Продуктивність | 518 м3/год |
| Фізичні. Ширина | 60 см |
| Основні. Потужність | 125 Вт споживана |
| Функції і можливості. Освітлення | LED 2x4 Вт |
| Тип. Оформлення | з висувною панеллю |
| Основні. К- ть швидкостей | 3 |
| Фільтрація. Фильтр | алюмінієвий |
| Основні. Максимальний рівень шуму | 62 дБ |
| Функції і можливості. Управління | повзунок |
| Основні. Тиск | 180 Па |