









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Аби якомога частіше бути на зв’язку з рідними та друзями, що боронять нашу країну, аби полегшити їм виконання їхніх завдань, важливо забезпечити наших захисників якісним технічним обладнанням. Портативна сонячна панель – один із пристроїв, що можуть суттєво полегшити життя в польових умовах, адже забезпечує можливість швидкого заряджання практично всіх USB-пристроїв, як-то смартфонів, камер, ноутбуків тощо, без прив’язки до генераторів, а просто під прямим сонячним промінням. До того ж конструкцією передбачено два отвори для кріплення до рюкзака чи інших поверхонь.
Модель має потужність 36 Вт і важить майже 1,5 кг. Складана конструкція та ручка для перенесення полегшує транспортування та використання за важких умов. Розмір у складеному вигляді становить 195 × 360 мм, а в розкладеному – 948 × 360 мм.
Щодо інтерфейсу: два зарядні порти USB для одночасного заряджання відразу двох пристроїв, швидкий USB-порт за допомогою QC 3.0 18 Вт, рознім USB-С 20 Вт із підтриманням протоколу PD (підходить для ноутбуків). Крім того, високий коефіцієнт конверсії на рівні 22-24 %. А покриття із високоякісного водонепроникного нейлону забезпечить довгий термін служби.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Пользовательские характеристики | |
| Параметри упаковки. Ширина | 410 мм |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=RTCfYHYblR8 |
| Основные. Тип | Портативная солнечная панель |
| Параметри упаковки. Вес | 1.79 кг |
| Параметри упаковки. Объем | 0.0089 м3 |
| Параметри упаковки. Длина | 240 мм |
| Параметри упаковки. Высота | 90 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Основные. Вес | 1550 г |
| Основные. Назначение | Аккумуляторы, смартфоны, планшеты, ноутбуки |
| Основные. Мощность | 36 Вт |
| Основные. Материал | нейлон /водонепроникний |
| Основные. Интерфейсы | USB-C /20W (PD3.0, FCP, AFC, QC3.0, Apple2.4), USB-A /QC 18W (FCP, AFC, SCP, QC3.0, Apple2.4) |
| Основные. Размеры в сложенном виде | 195 x 360 мм |
| Основные. Коэффициент конверсии | 22-24% |
| Основные. Размеры в разложенном виде | 948 x 360 мм |
| Основные. Максимальное напряжение | 18 В |