-17%1 820 ₴
1 517 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Місткість | 6 мл |
| Основні. Сумісність із моделями | DeskJet 2320, DeskJet 2710, DeskJet 2720, DeskJet 4120 |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | HP |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Колір чорнила | Black |
| Параметри паковання. Вага | 0.05 кг |
| Параметри паковання. Висота | 40 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 110 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0005 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 110 мм |