-17%599 ₴
499 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Belkin |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Tипи роз'ємів | USB-C male to USB-A female |
| Основні. Інтерфейс | USB |
| Основні. Швидкість передачі даних | 5 Гб/с |
| Параметри упаковки. Вага | 0.05 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 130 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 100 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0004 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 30 мм |
| Фізичні характеристики. Колір | чорний |