-17%





2 819 ₴
2 349 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Сумка |
| Производитель | Tucano |
| Пользовательские характеристики | |
| Відділення. Для ноутбука | есть |
| Відділення. Органайзер | есть |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Матеріал | поліестер |
| Основні. Тип | сумка |
| Основні. У напрямку | міський стиль, унісекс |
| Основні. Форм-фактор ноутбука | 14 " |
| Особливості | застібка на блискавці, ремені для фіксації ноутбука, Металева фурнітура, Два фиксатора из ткани позволяют использовать ноутбук не вытягивая его из чехла, Ультратонка |
| Особливості. Плечовий ремінь | есть |
| Особливості. Ручки для перенесення | есть |
| Параметри упаковки. Вага | 0.55 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 290 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 40 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0041 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 350 мм |
| Фізичні. Вага | 590 г |
| Фізичні. Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 35,7 x 25,3 x 3,5 см |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Фізичні. Розміри (ШхВхТ) | 36,5 x 26 x 6 см |