








Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Відділення. Для аксесуарів | есть |
| Відділення. Для ноутбука | есть |
| Відділення. Для планшета | есть |
| Відділення. Дод. зовнішнє | есть |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Матеріал | нейлон |
| Основні. Тип | сумка |
| Основні. У напрямку | діловий стиль, для поїздок |
| Основні. Форм-фактор ноутбука | 16 " |
| Особливості. Захисні функції | водонепроникний матеріал |
| Особливості. Плечовий ремінь | есть |
| Особливості. Ручки для перенесення | есть |
| Параметри упаковки. Вага | 0.33 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 330 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 430 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0043 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 30 мм |
| Фізичні. Вага | 450 г |
| Фізичні. Колір | бордовий |
| Фізичні. Розміри (ШхВхТ) | 39 x 29 x 5.9 см см /38 x 28.5 x 5.2 см (внутрішні розміри) |
| Основные | |
| Тип | Сумка |