![Tucano Smilza Slim 13"/14" [Синя], фото 1](https://images.prom.ua/4191642886_tucano-smilza-slim.jpg)
![Tucano Smilza Slim 13"/14" [Синя], фото 2](https://images.prom.ua/4191642887_w140_h140_tucano-smilza-slim.jpg)
![Tucano Smilza Slim 13"/14" [Синя], фото 3](https://images.prom.ua/4191642888_w140_h140_tucano-smilza-slim.jpg)
![Tucano Smilza Slim 13"/14" [Синя], фото 4](https://images.prom.ua/4191642889_w140_h140_tucano-smilza-slim.jpg)
![Tucano Smilza Slim 13"/14" [Синя], фото 5](https://images.prom.ua/4191642890_w140_h140_tucano-smilza-slim.jpg)
![Tucano Smilza Slim 13"/14" [Синя], фото 6](https://images.prom.ua/4191642891_w140_h140_tucano-smilza-slim.jpg)
![Tucano Smilza Slim 13"/14" [Синя], фото 7](https://images.prom.ua/4191642892_w140_h140_tucano-smilza-slim.jpg)
![Tucano Smilza Slim 13"/14" [Синя], фото 8](https://images.prom.ua/4191642893_w140_h140_tucano-smilza-slim.jpg)
![Tucano Smilza Slim 13"/14" [Синя], фото 9](https://images.prom.ua/4191642894_w140_h140_tucano-smilza-slim.jpg)
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tucano |
| Тип | Сумка |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Відділення. Для ноутбука | есть |
| Відділення. Дод. зовнішнє | есть |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Матеріал | поліестер |
| Основні. Тип | сумка |
| Основні. У напрямку | діловий стиль, для поїздок |
| Основні. Форм-фактор ноутбука | 14.1" ( MacBook Air 13" (before 2018), MacBook Pro 13" (2016-2020), MacBook Air 13" (2018-2020)) |
| Особливості. Захисні функції | протиударна прокладка, неопреновые уголки для защиты ноутбука |
| Особливості. Плечовий ремінь | есть |
| Особливості. Ручки для перенесення | есть |
| Параметри упаковки. Вага | 0.28 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 50 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 270 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0050 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 370 мм |
| Фізичні. Вага | 350 г |
| Фізичні. Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 34 x 24,5 x 3 см |
| Фізичні. Колір | синій |
| Фізичні. Розміри (ШхВхТ) | 37 x 27 x 3,5 см |