-17%






4 199 ₴
3 499 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tucano |
| Цвет | Синий |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Відділення. Для аксесуарів | есть |
| Відділення. Для ноутбука | есть |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Матеріал | нейлон-твіл |
| Основні. Тип | сумка |
| Основні. У напрямку | міський стиль, діловий стиль |
| Основні. Форм-фактор ноутбука | 16 " |
| Особливості | ергономічна спинка |
| Особливості. Кріплення на чемодан | есть |
| Особливості. Плечовий ремінь | есть |
| Параметри упаковки. Вага | 0.75 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 130 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 350 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0196 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 430 мм |
| Фізичні. Вага | 790 г |
| Фізичні. Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 36 x 25 x 2.5 см |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Фізичні. Розміри (ШхВхТ) | 43 x 31 x 11 см |