-17%





1 859 ₴
1 549 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tucano |
| Цвет | Черный |
| Тип | Чехол |
| Пользовательские характеристики | |
| Відділення. Для аксесуарів | есть |
| Відділення. Для ноутбука | есть |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Матеріал | тканина /із переробленого пластику |
| Основні. Тип | чохол |
| Основні. У напрямку | міський стиль |
| Основні. Форм-фактор ноутбука | 14 " |
| Особливості | робота з чохла |
| Особливості. Ручки для перенесення | есть |
| Параметри упаковки. Вага | 0.21 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 350 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 30 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0026 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 250 мм |
| Фізичні. Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 33 x 23.5 x 2 см |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Фізичні. Розміри (ШхВхТ) | 34.5 x 25 x 2.5 см |