



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Microsoft |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Комплектація | клавіатура і миша |
| Додатково. Особливості | Наявність підставки під зап'ястя, Цифровий блок, Підтримка багатоклавішних поєднань, Миша підходить для роботи як правою, так і лівою рукою, 128-бітове шифрування, Технология BlueTrack Technology |
| Мишка. DPI | 1000 dpi |
| Мишка. Вага | 152 г |
| Мишка. Живлення | 2xAA |
| Мишка. Кількість кнопок | 5 |
| Мишка. Кількість коліс прокрутки | 1 |
| Мишка. Тип сенсора | оптична, BlueTrack, лазерна |
| Основні. Інтерфейс підключення | USB |
| Основні. Живлення (бездротове) | 2xAA /клавиатура, 2хАА мышь |
| Основні. Кількість клавіш | 104 шт |
| Основні. Підключення | бездротова |
| Основні. Радіус дії | 10 м |
| Основні. Тип клавіатури | Механічні /ігрова |
| Основні. Формат | Класичні |
| Особливості. Колір клавіш | чорний |
| Параметри упаковки. Вага | 1.45 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 220 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 550 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0048 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 40 мм |
| Фізичні. Вага | 829 г |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 38x470x220 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Фізичні. Матеріал | Пластик |