


Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nintendo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Основні. Дадатково | вміщує 10 ігрових карток Switch та аксесуари, високоякісні матеріали та конструкція, офіційна ліцензія Nintendo |
| Основні. Сумісність | Nintendo Switch, Nintendo Switch — модель OLED |
| Основні. Тип | чохол |
| Параметри паковання. Вага | 0.19 кг |
| Параметри паковання. Висота | 40 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 310 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0015 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 120 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |