



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Microsoft |
| Линейки | Xbox |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Особливості | індикатор зарядки |
| Основні. Сумісність | ПК, XBOX |
| Основні. Тип | зарядна станція |
| Основні. Час автономної роботи | 20 г |
| Параметри упаковки. Вага | 0.20 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 130 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 50 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0008 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 130 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |