



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Особливості | офіційна ліцензія PlayStation |
| Основні. Сумісність | PS5, DualSense |
| Основні. Тип | зарядна станція |
| Параметри упаковки. Вага | 0.25 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 170 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 50 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0009 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 110 мм |
| Фізичні. Колір | білий |