



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Пользовательские характеристики | |
| Бездротова мережа. Діапазон частот | 2.4 ГГц /(2412 - 2484 МГц), 5 ГГц /(5150 - 5875 МГц) |
| Бездротова мережа. Кількість антен | 4 шт |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | b, g, n, ac, a |
| Бездротова мережа. Тип антени | зовнішня |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Живлення | PoE /18 - 57 В (порт 1), Jack /12 - 57 В DC |
| Додатково. Операційна система | RouterOS /5-й уровень |
| Додатково. Особливості | 4x4 MIMO, 2x2 MIMO, Датчик напруги, Датчик температури плати |
| Основні. DRAM пам'ять | 1 Гб |
| Основні. Інтерфейс | SFP+ порт, Rj45, 1x miniPCI-e |
| Основні. Кількість LAN портів (RJ-45) | 10 шт. /10/100/1000 Ethernet |
| Основні. Тип | маршрутизатор |
| Параметри упаковки. Вага | 1.41 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 70 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 270 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0051 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 270 мм |
| Продуктивність. Кількість ядер процесора | 4 |
| Продуктивність. Номінальна частота процесора, ГГц | 1.4 |
| Продуктивність. Процесор | AL21400 |
| Фізичні. Габарити | 228 x 120 x 30 мм |
| Фізичні. Максимальна споживана потужність, Вт | 26, 44 /при раздаче PoE-питания |
| Фізичні. Температура експлуатації | -40...+45ºС |