-17%




7 651 ₴
6 376 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея. Час роботи від батарей | 1/8.5/при 100%/50% навантаженні |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=SUKkZ0meTqI |
| Вхідна напруга | 140 - 300 (230 B) |
| Вихід | синусоїда /230В |
| Вихід. Коефіцієнт потужності | 0.63 |
| Вихід. Макс. вихідна потужність | 750 ВА |
| Вихід. Тип вихідних роз'ємів живлення | IEC-320-C13 |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність | 410 Вт |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково. Інтерфейс | USB, RJ45, IEC 320 C13 |
| Захист | захист Ethernet, IP 20 |
| Основні. Час перемикання на батарею | 6 мс |
| Основні. Тип монтажа | класичний (tower) |
| Основні. Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Основні. Типовий час перезаряджання (до 90%) | 8 год |
| Параметри паковання. Вага | 6.36 кг |
| Параметри паковання. Висота | 250 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 200 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0215 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 430 мм |
| Фізичні. Вага | 5.4 кг |
| Фізичні. Гарантія на акумулятор | 2 роки |
| Фізичні. Розміри (ВхШхГ) | 160 x 120 x 355 мм |
| Фізичні. Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Фізичні. Рівень шуму | 40 дБ |
| Фізичні. Колір | чорний |