







Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні. Захист інформації | WPA3 |
| Основні. Максимальна швидкість передачі даних | 1800 Мбіт/сек |
| Основні. Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | ax |
| Основні. Тип антени | зовнішня, незнімна |
| Особливості. Додатково | технологія OFDMA, підтримка MU-MIMO, BSS Coloring |
| Параметри упаковки. Вага | 0.19 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 150 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 70 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0015 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 140 мм |
| Фізичні. Інтерфейс підключення | USB |