-17%
1 306 ₴
1 088 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Варіант установки | зовнішня |
| Основні. Діапазон частот | 699 - 2690 МГц |
| Основні. Коефіцієнт посилення | 5 dBi |
| Основні. Тип | всенаправлена |
| Основні. Тип коннектора | SMA /(2x) |
| Основні. Ширина діаграми спрямованості по горизонталі | 360° |
| Параметри упаковки. Вага | 0.27 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 60 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 130 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0012 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 150 мм |
| Фізичні. Висота | 129 мм |
| Фізичні. Глибина | 34 мм |
| Фізичні. Додаткові характеристики | 2x2 MIMO |
| Фізичні. Робоча температура | -40 ... +70 °C |
| Фізичні. Ширина | 129 мм |