-17%


1 139 ₴
949 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Фен |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Tемпературні режими | 2 |
| Основні. Потужність | 1400 Вт |
| Основні. Пристрій | фен |
| Основні. Режими потужності | 2 |
| Особливості. Насадки | концентратор |
| Особливості. Петля для підвішування | Да |
| Особливості. Складна ручка | Да |
| Параметри упаковки. Вага | 0.55 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 220 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 90 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0026 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 130 мм |
| Фізичні. Вага | 540 г /вес в упаковке |
| Фізичні. Довжина шнура | 1.8 м |
| Фізичні. Додатково | кнопка вкл/викл, Можливість вибору напруги в мережі, дорожній |
| Фізичні. Колір | чорний |